Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Випуск нового продукту

  03.08.2022 0

  Випуск нового продукту

  Є заключним етапом у процесі розробки продукту. Успішний випуск допомагає організації отримати ефективну віддачу своїх інвестицій у новий продукт і, отже, є важливим елементом у процесі розробки. Оголошення про новий продукт має підвищити обізнаність та інтерес цільової аудиторії та вплинути на переповнений ринок.

  Визначте внутрішню та зовнішню аудиторію для оголошення про продукт.

  Внутрішня аудиторія включає відділ продажів, відділ обслуговування клієнтів і персонал технічної підтримки. Зовнішня аудиторія включає поточних та потенційних клієнтів, роздрібних продавців чи дистриб’юторів, партнерів з ланцюжка поставок, інвесторів та засоби масової інформації. Підготуйте план комунікації, щоб охопити кожну аудиторію.

  Встановіть дату запуску.

  Прагнете бути першими на ринку, якщо ви запускаєте продукт, який не має конкурентів. Слідкуйте за активністю на ринку, щоб переконатися, що ваш запуск не збігається з оголошенням конкурента. Уникайте дат, які суперечать сезонам відпусток або важливим громадським заходам. Перевірте наявність рекламних місць або важливих виставок, щоб надати платформу для запуску. Тримайте дату запуску в секреті, щоб уникнути будь-яких контрзаходів з боку конкурентів.

  Проведіть презентацію для відділу продажів, роздрібних продавців та дистриб’юторів.

  Опишіть ринкові можливості та рекламну підтримку, яку ви надасте для запуску продукту. Використовуйте подію, щоб мотивувати свій канал продажів і отримати їхню відданість успіху запуску. Розкажіть на захід про свій продукт, щоб відділи продажів розуміли особливості продукту, його переваги та застосування.

  Поінформуйте клієнтів електронною поштою або через відділ продажу.

  Запросіть важливих клієнтів на презентацію для демонстрації нового продукту. Якщо продукт являє собою оновлення або нову версію існуючого продукту, розгляньте можливість анонсу продукту до дати його випуску, щоб клієнти могли включити нову версію до своїх планів купівлі. Орієнтуйтесь на нових клієнтів, проводячи рекламну або пряму маркетингову кампанію.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Еще хорошие статьи