Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  Відгуки

  Відгук компанії «Elyland»

  Elyland висловлює подяку Geniustudio за неоціненну допомогу у створенні сайту. Загальна мова була знайдена миттєво, і почалося конструктивне співробітництво. В результаті ми отримали бажаний сайт у найкоротші терміни та з дотриманням усіх запитів, побажань та вимог, вказаних нами спочатку. Бажаємо подальших успіхів та сподіваємось на плідну співпрацю надалі.

  Данилов Сергій

  Директор

  Детальніше

  Відгук компанії «QMA»

  Компанія «Ділові Медіа» дякує команді професіоналів «Geniustudio» за якісне виконання роботи з підготовки та реалізації web-сайту нашого агентства. Ми гідно оцінили оперативний та раціональний підхід до завдань, креативне мислення та компетентний сервіс. Особливу подяку хочемо висловити куратору нашого проекту Олександру Судакову за швидке реагування та клієнтоорієнтованість

  Олексій Мауер

  Заступник генерального директора зі стратегічного розвитку

  Детальніше

  Відгук компанії «Unitemp»

  Дякуємо колективу Geniustudio за участь у реалізації проекту. Працюючи над ідеєю майбутнього сайту, ми залучили позаштатного дизайнера, безліч ідей якого дозволило нам сформулювати наші вимоги та побажання до дизайну сайту. Передавши у Geniustudio розроблену нами ілюстрацію та докладне технічне завдання, ми отримали результат, який збігся до міліметра з нашим вигаданим уявленням.

  Березанський Станіслав

  Генеральний директор

  Детальніше

  Відгук компанії «Авторський дім T-SOT»

  Висловлюю подяку компанії Geniustudio та особливо Дмитру Волкову та Олександру Судакову за успішно виконану розробку сайту! Знайти підрядника, який поставиться до проекту клієнта як до свого практично неможливо. Команда Geniustudio виявила себе як максимально близька до цього ідеалу. Я із задоволенням рекомендую компанію Geniustudio як надійного партнера, який надає послуги чудової якості.

  Юлія Назаренко

  Керівник PR-відділу

  Детальніше

  Відгук компанії «Ексклюзив ДомСтрой»

  Висловлюємо подяку команді компанії «GENIUSTUDIO» та особисто Олександру Судакову! Команда «GENIUSTUDIO» розробила та випустила низку рекламної продукції для нашої компанії, що було необхідним та важливим кроком для просування нашої продукції. При перших зверненнях та консультаціях відчулася компетентність, клієнт орієнтований та творчий підхід. Всі наші побажання були враховані, тим самим професійно та якісно виконали взяті на […]

  Директор компанії

  Детальніше

  Бажаєте залишити відгук?

   Оцінка