Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  На яких платформах збирати ключові слова для статей?

  28.08.2023 0

  Вибір правильних ключових слів є важливим елементом успішної SEO-стратегії. Вони допомагають оптимізувати контент для пошукових систем та привертають увагу цільової аудиторії до вашого сайту.

  Зараз ми розглянемо кілька платформ, де ви можете швидко і просто зібрати ключові слова для своїх статей, щоб підвищити їх ефективність і отримати авторитет у пошукових роботів.

  1. Google Keyword Planner

  Google Keyword Planner — один з найпопулярніших і потужних інструментів для дослідження ключових слів. Він надає дані про обсяг пошуку, конкуренцію і пропонує пов’язані ключовики на основі запитів з конкретної теми. Ви можете використовувати цей інструмент для вибору найбільш відповідних слів саме для вашої статті.

  2. SEMrush

  SEMrush — багатофункціональна платформа для дослідження ключових слів і аналізу конкурентів. Вона надає дані про популярність ключовиків, їх конкуренцію і дозволяє розробити певну стратегію просування. SEMrush також пропонує ідеї, які можуть бути корисними при створенні контенту.

  3. Google Trends

  Google Trends надає дані про популярність і тенденції пошукових запитів. Ви можете використовувати цей інструмент для визначення актуальності ключових слів. Google Trends також дозволяє порівнювати кілька ключовиків та визначати їх відносну популярність.

  4. Соціальні мережі

  Соціальні мережі, такі як Twitter, Facebook і LinkedIn, можуть бути корисними платформами для збору ключових слів. Проаналізуйте хештеги, тематичні групи та обговорення, пов’язані з вашою темою. Це допоможе вам зрозуміти, які ключові слова активно використовуються вашою цільовою аудиторією.

  5. Форуми та сайти з питаннями та відповідями

  Форуми або сайти з питаннями та відповідями, такі як Quora, Reddit і Stack Exchange, пропонують багато джерел інформації про те, що цікавить вашу аудиторію.

  Досліджуйте розділи, пов’язані з конкретною темою і зверніть увагу на повторювані фрази.

  Навіщо збирати ключові слова?

  Збір ключових слів є важливим етапом при створенні статей з оптимізованим для пошукових систем контентом. Якщо ви будете використовувати вищезазначені інструменти, зможете швидко виявити відповідні запити та розробити ефективну стратегію просування сайту. Таким чином ви зможете створювати контент, який більш точно відповідає інтересам користувачів і підвищити видимість вашого ресурсу в пошукових результатах.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *