Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Дизайн

  Що таке мудборд і для чого він потрібний

  03.08.2022 0

  Мудборд або дошка настрої

  У бізнесі до вирішення будь-якого поставленого завдання потрібно підходити з гарним настроєм. Саме позитивне ставлення до справи є половиною успіху. Мудборд – це дошка настрою, добірка зображень з текстурою та елементами графіки, цитатами та фірмовим забарвленням. Він складається для початку опрацювання будь-якої ідеї чи концепції.
  Для цього в єдиному просторі, наприклад, на аркуші ватману, розміщуються всі елементи у довільній формі. Цей інструмент допомагає визначити правильний напрямок, відкласти зайві деталі потім або прибрати їх зовсім. Коли ви збираєте кілька образів, з якоїсь їхньої частини створюється новий проект. Саме так працюють дизайнери та бізнесмени. Мудборд для них має технічне та естетичне призначення.
  Якщо ідея будь-якого починання буде зрозумілою, проект на 99% завершиться успішно. Робота, розпочата з мудборда, вказує на рівень кваліфікації виконавця, вселяє замовнику довіру та спокій, скорочує час очікування.

  Важливість дошки настрою

  1. Закладається основа майбутнього проекту як логотипу, меню, інтерфейсу тощо. Коли ви зберете всі свої ідеї в єдиному просторі, швидко почне вимальовуватися основа, на яку ви і спиратиметеся надалі.

  2. Формування у членів команди загального уявлення про завершальну стадію проекту. У кожного співробітника в процесі створення творчої роботи виникають ідеї, і вони можуть бути унікальними окремо, але «розвалять» проект через свою несумісність. Правильно складений мудборд допоможе не порушити заданий напрямок, рухатись планомірно, разом.

  3. Дошка настроїв на стадії обговорення задуманого плану дій дає шанс уникнути розбіжностей із клієнтом, внести своєчасні виправлення та погодження.

  4. Полегшення комунікацій – навіть докладний опис усіх деталей на папері не дасть чіткого уявлення проти візуальної картинкою. Можна прикріпити десятки посилань і скласти цілу серію текстових нотаток, але це не гарантує фокусування на ідеї. Дизайнер робить цей інструмент зручним джерелом зв’язку.

  5. Неможливо втілити усі ідеї в одному проекті, тому мудборд є скарбничкою для майбутніх розробок.

  6. На дошках настроїв професіонали втілюють у життя не лише дизайн логотипів та сайтів. Там видно все, що хочуть пояснити у тематичній вибірці веб-розробники, дизайнери інтер’єру, одягу, реклами, стилю, а також художники та фотографи.

  На даному бізнес-інструменті можна показати поєднання кольорів, фото, ілюстрації, шрифти, текстури, цитати, слогани, логотипи, патерни і т.д. Все це допомагає підібрати правильно колір і відтінки, передати настрій, встановити стиль дизайну, вибрати текстуру, створити унікальний візерунок, розробити стиль фірми.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 4.2 / 5. Vote count: 6

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *