Якщо по-науковому, SEO це процес оптимізації вебсайтів для підвищення їх позицій у пошукових системах. Складається він із низки взаємозалежних механізмів, які дозволяють збільшити якість і кількість трафіку, що призводить до зростання продажів товарів чи послуг.
А якщо по-людськи, SEO-оптимізація — це створення якісного контенту. Тобто, заливка на сайт не згенерованих чи скопійованих статей, а унікальних матеріалів, які будуть справді цікавими цільовій аудиторії. Але писати їх потрібно не просто так, а із вставкою високочастотних ключових слів у певній кількості. До цієї ж категорії входить і унікальна графіка. Тобто не взяті на обмінниках фотки, а власний дизайн. Він підвищує релевантність сторінки та робить її привабливішою для пошукового сервісу. Також SEO-оптимізація полягає в тому, щоб, хай буде, Гугл, швидше побачив конкретну сторінку. Для «спілкування» сайту та пошукового робота існують метатеги Title та Description.
Якщо ми зіставимо перше та друге визначення, розуміємо, що SEO-оптимізація – це невід'ємна частина стратегії просування будь-якого Вебресурсу в Інтернеті.
Кроки SEO-оптимізації
Щоб просунути сайт у пошукових системах, потрібно з чогось почати. Тому ми вирішили розписати кроки процесу підвищення рейтингу вашого сайту.
Визначення ключових слів
Це один із важливих кроків у SEO-оптимізації. Для пошуку чогось у мережі люди часто використовують практично однакові слова. Саме їх і групують спеціальні платформи чи сайти. Якщо ви ними скористаєтеся, зможете швидко знайти та проаналізувати ключові слова.
Використовуючи високочастотні фрази у статтях для свого сайту, ви зможете створити якісний контент. Згодом його оптимізують у певній категорії, що підвищить ймовірність появи вашого ресурсу на першій сторінці пошукової видачі.
Внутрішня та зовнішня оптимізація
Вони є найефективнішим способом оптимізації будь-якого сайту. Внутрішня включає аналіз контенту і коду сторінки, щоб поліпшити її якість. Тобто вона стає більш адаптованою під пошукові запити. Зовнішня оптимізація полягає у побудові якісного профілю із посилань. Перелінкування з авторитетними сайтами веде до покращення рейтингу ресурсу в очах пошукових систем.
Посилання
Щоразу коли якийсь ресурс посилається на ваш, у пошукових системах збільшується авторитет і одного, і другого сайту. Таким чином, підвищується їхній ранг у видачі. Однак, коли ви створюєте масу із посилань, звертайте увагу на її якість, а не на кількість. Будуйте профіль, який включатиме лише релевантні лінки з авторитетних джерел. Адже якщо ви заллєте щось куплене на біржі, можете «полетіти» в бан. Від такої репутації «відмитися» практично неможливо.
Технічна оптимізація
Грамотно зроблена технічна оптимізація в рази покращує показники сайту в пошукових системах. Йдеться про швидкість завантаження ресурсу, продуману структуру URL, налаштування метатегів та багато іншого. Не забувайте — оптимізація сайту має бути комплексною.
Як продумати стратегію SEO-оптимізації?
Це досить важкий та заплутаний процес. Для того, щоб розібратися в ньому та отримати перші результати, необхідна консультація фахівця. Ми пропонуємо вам послуги нашої вебстудії.
Співробітники GeniuStudio підкажуть як зробити правильний аналіз ключових слів, написати якісний контент, провести внутрішню та зовнішню оптимізацію та наростити профіль із посилань. Ми допоможемо розібратися в факторах, що допомагають підвищити ймовірність виходу вашого сайту на першу сторінку пошукових систем!