Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Підбираємо та правильно прописуємо метатеги

  05.08.2023 0

  Метатеги є важливим елементом оптимізації сайту для пошукових систем. Вони допомагають роботам зрозуміти зміст сторінки та коректно індексувати його. Правильно підібрані та прописані метатеги можуть значно покращити видимість вашого сайту у результатах пошуку.

  У цій статті ми розглянемо, як вибрати та коректно їх прописати, щоб підвищити пошукову оптимізацію ресурсу.

  1. Метатег «Title»

  Метатег «Title» — це дублювання заголовка сторінки, який відображається у результатах пошуку. Він повинен бути коротким та інформативним. Включіть сюди ключові слова, що належати до змісту сторінки. Рекомендується використовувати не більше 70 символів, щоб заголовок повністю відображався у результатах пошуку.

  Приклад:

  html<title>Метатеги для оптимізації сайту</title>

  2. Метатег «Description»

  Метатег «Description» містить короткий опис змісту сторінки. Цей текст також відображається у результатах пошуку під заголовком. Він повинен бути унікальним для кожної сторінки та містити основні ключові слова. Рекомендується використовувати не більше 160 символів для опису. Включіть у нього емодзі, щоб привернути більше уваги аудиторії.

  Приклад:

  html<meta name=”description” content=”Як правильно підібрати і прописати мета-теги для вашого сайту ✌ Покращуємо пошукову оптимізацію сайту та приваблюємо більше відвідувачів👉”>

  3. Метатег «Keywords»

  Метатег «Keywords» містить список ключових слів, пов’язаних з вмістом сторінки. Хоча багато пошукових систем вже не використовують його для ранжування, але деякі все ж зважають на нього під час аналізу. Тому детально перерахуйте ключові слова, що стосуються вашого контенту, розділяючи їх комами.

  Приклад:

  html<meta name=”keywords” content=”мета-теги, прописування мета-тегів, оптимізація сайту, пошукова оптимізація”>

  4. Метатег «Robots»

  Метатег «Robots» вказує пошуковим роботам на те, як правильно індексувати вашу сторінку. Він може містити наступні значення:

  • «index» — дозволяє індексування сторінки;
  • «noindex» — забороняє індексування сторінки;
  • «follow» — робить посилання на сторінці відкритими;
  • «nofollow» — забороняє переходити за посиланнями на сторінці.

  Приклад:

  html<meta name=”robots” content=”index,follow”>

  5. Метатег «Canonical»

  Метатег «Canonical» використовується для вказівки канонічного URL сторінки. Він дозволяє уникнути дублювання змісту та допомагає пошуковим системам зрозуміти, яку саме версію слід індексувати. Вкажіть канонічний URL, щоб виключити проблеми з дубльованим контентом.

  Приклад:

  html<link rel=”canonical” href=”https://www.example.com/page.html”>

  Значення метатегів

  Правильно підібрані та прописані метатеги є важливою частиною оптимізації вашого сайту. Вони допомагають пошуковим системам зрозуміти зміст сторінки та коректно показати її у результатах пошуку. Використовуйте наведені вище рекомендації для вибору та правильного прописування метатегів на вашому сайті. Так ви підвищите його видимість та привернете більше органічного трафіку.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *