Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Переваги професійної розробки сайту на 1С-Бітрікс

  03.08.2022 0

  1С-Бітрікс

  За допомогою можливостей платформи 1С-Бітрікс велика кількість компаній успішно створює та керує сайтами. Будь-які комерційні проекти з успіхом функціонують на основі цієї системи, виконуючи безліч операцій із запровадження нових типів товару, зміни даних щодо них, редагування налаштувань.

  У чому особливості розробок на платформі 1С-Бітрікс

  Головна відмінність платформи 1С-Бітрікс на відміну від інших полягає у можливості функціонування та управління одночасно кількома проектами. При розробці створюється структура сайту таким чином, щоб користувачі могли легко редагувати параметри, що змінюються: ціни, характеристики товарів, додавання нових даних.

  Приклад ідеального варіанта застосування 1С-Бітрікс

  Є робота інтернет-магазинів. У сучасному світі будь-який проект повинен коректно і зручно відображатися на будь-якому пристрої, що дозволяє виконувати ця платформа, тобто можна налаштувати кілька шаблонів, кожен з яких відповідатиме за перегляд на різних пристроях, наприклад, смартфон і комп’ютер. Завдяки гнучкості в управлінні, багато компаній, що користуються сайтами на основі 1С-Бітрікс, суттєво просунулися у розвитку бізнесу та підвищили впізнаваність своїх торгових марок. Розробники можуть адаптувати сайти, які здійснюють будь-яку діяльність: від дрібних сайтів-візиток до великих онлайн-магазинів, які містять багато різноманітної інформації та заповненості контенту.
  Ми Працюємо більше 5-ти років з бітриксом, знаємо чому він ідеально підходить для інтернет-магазинів, детальніше тут

  Що потрібно для розробки сайту на 1С-Бітрікс

  Розробники сайтів з успіхом створюють проект на основі платформи 1С-Бітрікс, і з кожним днем ​​їхня кількість і затребуваність зростає. При зверненні клієнта до фахівців здійснюється кілька етапів.
  1 визначення завдань, які очікуються від сайту, обговорення їх з клієнтом
  2 складання плану роботи з урахуванням побажань клієнта
  3 попередня демонстрація клієнту робочої версії проекту, внесення необхідних коригувань
  4 робота зі створення структури сайту
  5 виправлення та внесення змін, підключення до роботи
  Перед зверненням до професійних розробників замовник повинен визначитися для яких цілей йому потрібен сайт та який результат роботи від нього очікується. Важливо розуміти, чи будуть задіяні в роботі сайту програми бухгалтерського обліку. Вартість розробки сайту на підставі платформи 1С-Бітрікс залежить від багатьох факторів, ключовими з яких є функціональний зміст, кількість налаштувань, модулів.

  У чому переваги 1С-Бітрікс

  Переваги роботи 1С-Бітрікс оцінило безліч компаній, які мають бізнес різного масштабу. Професіонали, що розробляють сайт, індивідуально підходять до кожного замовника та визначають для нього найбільш вдалий варіант. Особливо приваблює клієнтів зручність керування сайтом та можливість його налаштувань, що забезпечують інтеграцію з конфігураціями 1С-Бухгалетрія, Яндекс та Google.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Еще хорошие статьи