Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Лендінг чи сайт-візитка: який вибір зробити у 2023 році?

  03.08.2022 0

  Від початку ери Інтернету, веб-сайти почали відігравати ключову роль в бізнес-стратегіях. І якщо раніше присутність в мережі була просто «гарним доповненням», то тепер вона стала обов’язковою. Лендінги і сайти-візитки є двома основними типами ресурсів, які допомагають компаніям привертати увагу до своєї діяльності. Але який із них обрати?

  Сайт-візитка: сучасна презентація для вашого бізнесу

  В епоху соціальних мереж та інтерактивного контенту сайт-візитка отримав нове дихання. Він став більш динамічним, інтегрованим і, що найголовніше, зосередженим на користувацькому досвіді.

  Нові особливості сайту-візитки:

  1. Інтеграція з соцмережами: стрімкий розвиток платформ, таких як Instagram, Facebook та LinkedIn, дозволяє власникам сайтів легко зв’язуватися зі своєю аудиторією.
  2. Мультимедійний контент: використання відео, інфографіки, анімації робить сайт більш привабливим і інформативним.
  3. Чат-боти і віртуальні асистенти: ці інструменти допомагають надавати відповіді на питання відвідувачів у реальному часі, покращуючи користувацький досвід.

  Як бачите, переваг маса. А тепер зрівняйте з односторінковим сайтом. 

  Лендінг: інструмент для конверсії

  З ростом e-commerce і діджитал-маркетингу лендінги стають все більш стратегічно популярними. Вони використовуються не лише для прямих продажів, але й як інструменти для збору даних, взаємодії з клієнтами та брендування.

  Сучасні тренди лендингів:

  1. Мобільна оптимізація: з ростом мобільного трафіку адаптивний дизайн стає не просто хорошою практикою, а й обов’язковим елементом.
  2. AR та VR: ці технології дозволяють клієнтам «відчути» продукт або послугу перед покупкою, значно підвищуючи шанси на продаж.
  3. Персоналізація контенту: інструменти для аналізу даних користувачів дозволяють показувати відвідувачам відповідну для них інформацію.

  І тепер постає питання — що ж вибрати?

  Лендінг чи сайт-візитівка?

  Обираючи між лендингом і ресурсом, важливо зосередитися на своїх бізнес-цілях. Якщо ви шукаєте спосіб просто представити свою фірму в Інтернеті, сайт-візитка буде оптимальним рішенням. Якщо ж мета — активне залучення клієнтів, збільшення продажів або реклама конкретного продукту/послуги, то лендінг буде найкращим варіантом. А максимальної ефективності вашої онлайн-стратегії допоможе досягти поєднання обох варіантів. 

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *