Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Лендінг або сайт візитка

  03.08.2022 0

  Що таке сайт візитка

  У сучасному світі в інтернеті проводять час сотні мільйонів людей. Це найбільша аудиторія. Тому не варто дивуватися, що для просування своїх проектів в Інтернеті створюються спеціальні сайти. Найпопулярнішими та найефективнішими є лендинги та сайти-візитки. За рахунок таких невеликих сайтів можна успішно провести рекламу проекту, залучити клієнтів та розкрутитись загалом. У двох варіантів маса загального, хоча відмінності у призначенні та структурі є.

  Візитка та лендинг

  Сайт-візитка є невеликим, проте вважається повноцінним проектом, готовим ефективно просувати бізнес. Суть проекту має бути зрозумілою вже з назви. Це невеликий сайт, що складається з головної сторінки та кількох другорядних. Іноді просто з однієї сторінки, де розміщується основний рекламний контент. Мета візитки:
  • Реклама товару чи послуги. Залучення клієнтів.
  • Створення позитивного іміджу та підвищення впізнаваності самого бренду.
  • Стимулювання продажів.
  Простіше кажучи, користувач інтернету потрапляє на сайт-візитку та отримує всю необхідну інформацію про компанію, дізнається про характеристики товару чи послуги. Розуміє, що це авторитетна та надійна компанія, яка готова надати найякісніші послуги на ринку. Саме в цьому полягає ціль сайту візитки.

  Завдання лендінгу

  Завдання у лендингу (він же «односторінник» та «landingpage») трохи інше. Це теж маленький веб-сайт, що складається з однієї сторінки. Він потрібний для ведення продажів в інтернеті. На сторінці розміщується «продаюча» стаття, яка спонукає відвідувача купити товар або замовити послугу. Тут немає каталогів, купи зайвого контенту, другорядних сторінок. На лендинг можна ознайомитися з перевагами товару, залишити контактні дані і здійснити оплату. Простіше кажучи, односторінковий сайт потрібний для спонукання клієнта до здійснення цільової дії.

  Як відрізнити лендинг від сайту візитки

  Відрізнити лендинг від візитки легко. Якщо у сайту одна сторінка з «агресивним» дизайном, тригери, що явно закликає до дії текст і кнопки на кшталт «купити», «замовити», «оплатити», «знати більше», то він є лендингом із ймовірністю в 95%.
  Якщо ж користувач потрапив на сайт, де докладно розповідається про бізнес, є другорядні сторінки з каталогами, фотографіями товарів, описом переваг, адреси і т.д., це, швидше за все, сайт-візитка.

  Що обрати

  Обидва сайти мають багато спільного:
  • Невеликий об’єм. Лендінг взагалі є односторінковим сайтом. Сайт-візитка може мати другорядні сторінки, але все одно об’єм невеликий. Тому проекти не потребують дорогого хостингу.
  • Стиснута інформація. На сайтах мінімум контенту, і вся інформація подається у стислій формі.
  • Проста та швидка розробка. І так зрозуміло, що для створення 1-3 сторінок не потрібно багато часу.
  • Порівняно недорога технологія. Так як сайти невеликі, то й вартість створення не забере багато грошей.
  Але ціль у сайтів різна. Сайт-візитка більше підходить просто для збільшення впізнаваності бренду, реклами та створення позитивного іміджу. Плюс у тому, що сайт-візитка певною мірою може виконувати функції лендингу. Ніхто не забороняє створити форму замовлення на сайті. При цьому сайт-візитку можна просувати у мережі, наприклад, за рахунок SEO.
  Але якщо говорити саме про продаж, то віддача від лендінгу більша. Він спрямований саме на продаж, спонукає на цільову дію. Тому лендинг чудово підходить для продажу інфопродуктів у мережі. Так як лендинг фактично неможливо просувати за рахунок контенту, доведеться витратитися на рекламу, наприклад, на контекстну або банерну.
  Якщо вам потрібно розробити Лендінг за всіма стандартами, ви можете звернутися до нас, докладніше про послугу розробки лендінгу

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Еще хорошие статьи