Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Як зробити сторінку «Про нас» ефективною для конверсії

  03.08.2022 0

  Як зробити сторінку «Про нас»

  Практично всі сайти, розміщені в інтернеті тією чи іншою мірою відносяться до комерційних. Виходячи з такої тенденції, для будь-яких компаній та власників інтернет ресурсів залишається актуальним питання: як зробити сторінку «Про нас» ефективною для конверсії? Безумовно, пошукову оптимізацію сайту та контекстну рекламу ніхто не скасовував, і на них витрачаються чималі фінансові кошти, проте збільшення трафіку не завжди призводять до збільшення процента конверсії інтернет-ресурсу. Тому ми нижче розповімо про деякі дієві та маловитратні способи, що дозволяють збільшити ефективність конверсії.

  Викликати довіру у цільової аудиторії

  Будь-який відвідувач вашого сайту, перш ніж зробити цілеспрямовану дію у вигляді покупки, хоче переконатися у вашій надійності. Для цього вам потрібно компактно та коротко розповісти про себе. Реалізація цього способу може бути проведена у вигляді публікації на сайті фотографій співробітників та керівництва компанії, виробничих потужностей та офісів. Крім цього, можна зняти відеоролик, в якому будуть детально показані переваги співпраці з вашою компанією. Наявність позитивних відгуків на інтернет-ресурсі або в різних соціальних мережах також підвищить довіру до вас з боку потенційних клієнтів.

  Створити комфортну навігацію та оптимізацію сайту

  Кожен відвідувач вашого інтернет-ресурсу повинен почуватися на ньому, як у себе вдома. Для цього движок сайту повинен мати зручну і просту навігацію, з якою зможе впоратися недосвідчений користувач будь-якого електронного пристрою.
  Оптимізуйте свій інтернет-ресурс під можливість перегляду з мобільних пристроїв. Справа в тому, що виходячи зі статистичних досліджень, більшість людей, що виходять в інтернет, використовують для серфінгу в ньому мобільні пристрої.
  Позбавте свій інтернет – ресурс від непотрібних елементів та інформації, яка відволікає відвідувачів. Для цього виконайте таку оптимізацію:
  • Зведіть до мінімуму кількість інформаційних елементів на сайті;
  • Заберіть ті поля та форми, розміщені на сайті, без яких можна обійтися;
  • Відмовтеся від використання спливаючих вікон;
  • Видаліть непотрібні зображення та посилання на інші інтернет-ресурси;
  • Розмістіть грамотні та якісні тексти невеликих об’ємів.
  Навіть якщо ви пропонуєте специфічну послугу або товар, постарайтеся уникати професійного жаргону та складних термінів, незрозумілих для звичайного відвідувача вашого сайту.

  Підтримувати зворотний зв’язок.

  Будь-якому потенційному клієнту ваших послуг або пропонованих товарів важливо знати, що він будь-якої хвилини може звернутися до вас для отримання консультації. Тому вам потрібно зробити таку підтримку. Технічна реалізація такої підтримки може виглядати у вигляді чату на сайті, зв’язку по телефону або електронної пошти.
  Наприклад, використовуючи електронну пошту, ви можете повідомляти та зацікавлювати своїх відвідувачів бонусами, акціями, новими пропозиціями та іншими програмами, що проводяться вашою компанією.

  Висновок

  Підсумовуючи, слід зазначити, що кількість методів, що допомагають підвищити ефективність конверсії сайту, постійно зростає і далеко не обмежується наведеними вище способами. Тим не менш, навіть скориставшись цими способами, ви зможете збільшити ефективність конверсії свого сайту та створити базис для пошуку найоптимальніших та найвигідніших для вас способів.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Еще хорошие статьи

  Діджиталізація бізнесу
  Дизайн
  Діджиталізація бізнесу
  Діджиталізація бізнесу