Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Ефективні CTA на лендінгах: як залучити користувачів до дії

  18.10.2023 0

  Кожен лендінг — це не просто інформація, спрямована на щось, а справжній потужний інструмент для залучення користувачів до конкретних дій. А Call-to-Action (CTA) є його ключовим елементом. Саме він впливає на конверсію та результативність.

  У цій статті ми розкриємо секрети створення ефективних CTA на лендінгах. Якщо ви дотримуватиметеся їх, ви зможете швидко та легко залучити користувачів до бажаної дії.

  1. Зрозумілість і лаконічність

  Суть CTA повинна бути зрозумілою та лаконічною для користувача. Використовуйте короткі фрази, які точно передають те, що ви від нього очікуєте. Наприклад, «Зареєструватися зараз», «Отримати безкоштовну консультацію».

  2. Використання дієслів

  Додайте не лише у кнопки швидкого реагування, але й у текст лендінга дієслова, що закликають до дії. Тут йдеться про «Купити», «Замовити», «Відкрити», «Дізнатися». Вони додають активності в CTA.

  3. Специфічність

  Ваш CTA повинен бути не лише конкретним, а й відповідати на питання користувача. Зазвичай відвідувачів цікавить: «Що я отримаю, якщо натисну на кнопку?». Зазначайте конкретну вигоду, наприклад, “Замовити електронну книгу з порадами”.

  4. Використання контрастних кольорів

  CTA повинен виділятися на тлі сторінки. Використовуйте контрастні кольори, які привертають увагу, але гармонійно вписуються у дизайн.

  5. Розташування на видному місці

  Розмістіть CTA так, щоб користувачі його легко помітили без прокручування сторінки. Зазвичай ефективні місця — це верх лендінгу або одразу після ключової інформації.

  6. Використання соціального доказу

  Включіть в CTA позитивні відгуки, рецензії або числові показники, які демонструють переваги від дії. Наприклад, «понад 10000 задоволених клієнтів».

  7. Створення відчуття терміновості

  Використовуйте фрази, що створюють відчуття терміновості. Наприклад, «Обмежена пропозиція», «Тільки до кінця тижня».

  8. Використання емоційної привабливості

  CTA може активувати емоції користувачів. Використовуйте слова, що викликають почуття, наприклад, «Втіліть свою мрію вже сьогодні».

  9. Адаптація до мобільних пристроїв

  Переконайтеся, що CTA працює на різних пристроях, включаючи смартфони та планшети. Текст повинен бути чітко читабельним навіть на маленькому екрані.

  10. Тестування та аналіз

  Проводьте A/B-тестування різних варіантів CTA, щоб визначити, який саме призводить до найкращих результатів. Аналізуйте метрики та реакцію аудиторії для постійного вдосконалення.

  В загальному, ефективні CTA — це ключ до успіху вашого лендінга. Вони створюють так званий «місток» між відвідувачем і бажаною дією. Ці фрази активізують інтерес та мотивацію аудиторії. Дотримуючись цих порад ви зможете створити CTA, які залучать користувачів до дії та сприятимуть досягненню вашої бізнес-мети.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *