Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Що потрібно знати перед розробкою landing page

  03.08.2022 0

  Перш ніж створити кредитування, варто визначити його з цілями та завданнями

  До досягнутих результатів лендингу відносяться:
  -продаж. Цей варіант є найпривабливішим. У разі клієнта після того, як його буде знайдено, відразу ж буде виконано завдання для оплати, і угода буде завершена ретельно. Цей варіант може підійти недорогим сервісом і сервісом платних розсилок; – прийом замовлень. Відвідувач робить замовлення та повертається на вихідну зупинку. Після цього з ним починають роботу фахівці з продажу або роботи з клієнтами;
  – Отримання контактних даних. Клієнт отримує на безоплатній основі доступ до якогось цінного контенту в обмін на надання контактної інформації – адреси електронної пошти або номера телефону.
  Від того, які цілі перебувають у пріоритеті, залежатиме і зміст лендингу. , який приноситиме результат, створити без підготовки практично неможливо. Перед тим як розпочати його розробку, важливо вивчити сайти конкурентів та цільову аудиторію.

  Зробити аналіз ринку, цільової аудиторії

  Проводити аналіз діяльності конкурентів необхідно для чіткішого уявлення того, яка інформація має бути на лендингу, яким чином можна виділитися та привернути до себе увагу, а також для переймання корисного досвіду.
  Аналіз цільової аудиторії необхідний, щоб розповісти про продукт цікаво і зрозуміло для конкретних людей, яким він потрібен, знайти способи зацікавити їх та переконати вчинити певні дії.
  Після всього вищезгаданого можна приступати до написання тексту, який розповідатиме про продукт та компанію. Дуже важливо, щоб текст був поділений на логічні блоки, структурований. Створювати та редагувати його найзручніше у текстовому редакторі.

  Прототипування

  Створюється прототип, що є схематичним малюнком лендінгу. Він найчастіше формується за допомогою спеціальних програм. Новачки можуть робити це від руки, на звичайному аркуші паперу. При створенні прототипу також необхідно дотримуватися певних правил. Завершальним етапом є створення лендингу. Можна доручити це дизайнерам, а можна зробити самостійно за допомогою спеціальних програм-конструкторів. Другий варіант досить простий, швидкий та дешевий. Але результат не завжди може порадувати, оскільки для досягнення успіху потрібно мати відповідні знання та навички, дотримуватися певних принципів дизайну, які в майбутньому визначать успішність лендингу. Найкращим варіантом буде звернутися до професіоналів. Вони виконають свою роботу якісно та професійно. І результат дуже порадує. У нас є великий досвід розробки лендингу детальніше можете дізнатися тут

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Еще хорошие статьи