Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  Багатомовний сайт: кращі практики та інструменти

  05.08.2023 0

  У сучасному світі глобалізації створення багатомовного сайту є важливим кроком для привернення уваги та утримання міжнародної аудиторії. Однак, крім перекладу контенту, потрібно враховувати й інші аспекти, наприклад, SEO-оптимізацію.

  Фахівці GeniuStudio вирішили поділитися з вами кращими практиками та інструментами для багатомовних сайтів, повністю підлаштованих під різні пошукові системи.

  Вибір правильної структури URL

  Це один з перших кроків при створенні багатомовного сайту. Для SEO рекомендується використовувати або піддомени (ua.example.com, eu.example.com), або підкаталоги (example.com/ua, example.com/eu). Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, тому вибір залежить від особливостей вашого бізнесу та сайту.

  Правильні метатеги

  Це важливий елемент SEO для кожної сторінки вашого багатомовного сайту. Переконайтеся, що вони всі мають унікальні метатеги, включаючи заголовок (title) та опис (description) відповідною мовою. Використовуйте ключові слова та фрази, підбираючи їх під регіон, щоб підвищити видимість ресурсу в пошукових системах.

  Мовні атрибути HTML

  Для вказівки мови контенту на вашому багатомовному сайті використовуйте атрибути HTML. Наприклад, встановіть «lang» для кожного блоку контенту або елемента на сторінці. Це допоможе пошуковим системам правильно розпізнавати мову та відображати ресурс у відповідних результатах пошуку.

  Локалізація вмісту

  Простий переклад контенту не завжди є достатнім для успішної SEO-оптимізації багатомовного сайту. Вам потрібно провести адаптацію сторінок під конкретну культуру та уподобання цільової аудиторії. Такий аспект містить використання відповідних ключових слів, форматування дат та часу, валюти, одиниць виміру.

  Використання hreflang

  Hreflang є атрибутом HTML, який дозволяє роботам розуміти, яка версія має бути представлена для користувачів певної мови або регіону. Вкажіть його на кожній сторінці вашого багатомовного сайту, щоб допомогти системам правильно індексувати та відображати ресурс у результатах пошуку.

  Інструменти для багатомовних сайтів

  Щоб моніторити рейтинг багатомовного сайту можна використовувати кілька цікавих інструментів.

  Google Search Console

  Google Search Console включає багато корисних інструментів для SEO-оптимізації. Тут є навіть функція hreflang, яка допомагає керувати різними версіями мов на вашому сайті.

  SEMrush

  Це прекрасна можливість для дослідження ключових слів, аналізу конкурентів та відстеження позицій вашого багатомовного сайту в пошукових системах.

  DeepL

  Цей плагін є одним з найкращих онлайн-перекладачів. Він може допомогти вам отримати більш точні та якісні тексти для локалізації контенту на вашому багатомовному сайті.

  В цілому, створення такого ресурсу вимагає не тільки перекладу сторінок, але й врахування SEO-оптимізації для кожної мовної версії. Дотримуючись кращих практик та використовуючи відповідні інструменти, ви зможете досягти кращої видимості вашого сайту в пошукових системах, а також привернути цільову аудиторію з різних країн та регіонів.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 0 / 5. Vote count: 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *