Виберіть країну:

Написати нам

Бажаєте працювати з нами?

  photo
  Діджиталізація бізнесу

  6 напрямів інтернет-маркетингу, потенціал яких ви ще не розкрили

  17.07.2022 2

  Інтернет-маркетинг знову не працює? 15 липня на конференції «8P: Бізнес у мережі» ми запитали експертів, які недооцінені напрямки вам настав час включити у свою стратегію, щоб випередити конкурента.
  Питання експертам: Який напрямок інтернет-просування найбільш недооцінений на сучасному ринку Рунету та Уанета?

  Олексій Терехов, PR Директор admitad GmbH: 
  Я думаю, це Youtube. Там багато дешевого трафіку. І якщо в Америці Youtube-трафік викуповується повністю, то в нас поки що недостатньо розвинена аудиторія ютюберів. Ми зараз всіляко показуємо, як можна заробляти на цьому джерелі трафіку. Я знаю автора каналу в Росії з 2 млн. передплатників. Канал просто про все — з лайфхаками, причому не такими, що мозок підривають. Так ось у нього тиждень реклами в оглядах куплено на рік вперед. Так що Youtube – це одне з джерел трафіку, на які ще можна застрибнути зараз. Через рік, мабуть, буде вже пізно

  Оксана Куликова, керівник управління маркетингу METRO Cash&Carry Ukraine
    Я б сказала, персоналізовані комунікації та робота з Big Data. Бази даних про клієнтів дають шалені можливості в маркетингу. Усі про це говорять, але мало хто займається, бо спеціалістів практично немає у цій галузі. Ми, наприклад, поки що тільки виховуємо хлопців, які з цим напрямком працюють.

  Андрій Капельцов, CEO SEO.Partners
    В основному недооцінюють силу соціальних мереж, тому що в порівнянні з іншими рекламними матеріалами там можна набагато цікавіше і красивіше і природніше продавати цільову аудиторію.
  >  При правильній роботі з соціалками виходить непогано продавати навіть у тих нішах, де в аудиторії нібито немає грошей. 
  Особисто ми використовуємо соціалки як сарафанне радіо. І я бачу, що в багатьох нішах можна було б зробити також, але поки що всі можливості не задіяні.

  Олексій Чекушин, Head of search tech в Ostrovok
    На нашому ринку найбільш недооцінений сегмент — це брендування. Хардкорне західне брендування. У офлайн-маркетингу хлопці цим активно займаються. А ось в інтернет-маркетингу ми його не вміємо і не любимо робити, вважаємо його непотрібним. Однак створення бренду продукту – це така довгострокова інвестиція. Її дуже складно виміряти, при тому, що вона дає дуже крутий і якісний ефект.
    На Заході прийнято просувати бренд, а не просто відкривати черговий магазин чи агенцію. Тому що бренд дає дуже багато фіч — насамперед заздалегідь лояльного та обізнаного користувача. Він дозволяє продавати з більшою націнкою, отримувати більше маржі, отримувати більше покупців, що повертаються. Але, звичайно, бренд може зіграти і злий жарт. Наприклад, усі знають, що Ельдорадо торгує побутовою технікою. Тож варто Ельдорадо залізти в інший сегмент, як одразу виникають питання, що він там забув.

  Олександр Єгоров, директор з розвитку Alytics
    Мені здається, ключова проблема інтернет-маркетологів — це вузький погляд. Є маркетологи, що прийшли з контекстної реклами, добре в ній розбираються. А потім вони йдуть у загальний маркетинг і все одно за межі контексту вийти не можуть. Та сама ситуація з хлопцями, які приходять із SEO. І дуже велика проблема при переході фахівця з офлайну в онлайн. Тому мені здається, що ключова складність для інтернет-маркетологів — це охопити весь спектр усіх інструментів, який зараз присутній. у SEO, і навіть у чомусь новому на високому рівні, і вони дуже дорогі.
    Для цього потрібно системно, протягом кількох років навчатися на конференціях, навчатися на спеціалізованих курсах і мати можливість впроваджувати все те, що почув. А багато людей приходять на івенти з консервативних компаній. Вони чують класні історії, хочуть їх впровадити, але компанія, де вони знаходяться, не дає їм це зробити. Ось ще одна проблема – знайти можливість впровадити отримані кейси та зробити з них власні висновки.

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 1

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Коментарі

  1. Hi, this is a comment.
   To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
   Commenter avatars come from Gravatar.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Еще хорошие статьи